Twoja przestrzeń

Twoja Przestrzeń to miejsce dla Ciebie, gdy potrzebujesz  chwili odpoczynku, relaksu, oddechu podczas intensywnego dnia. To przestrzeń, do której zapraszam Cię na ziołową herbatkę, na chwilę z książką, na miły czas, gdy oczekujesz na zajęcia. Nie jest to miejsce komercyjne, nie obsłużymy Cię jak w kawiarni. Ale chcemy dać Ci ten krótki moment w ciągu dnia, którego być może potrzebujesz.

W hallu Centrum utworzyliśmy miejsca, gdzie możesz poczytać, popracować, zrelaksować się. Znajdziesz tu kącik "bookswapping" w którym możesz wymienić się książką i dać jej drugie życie. Rozejrzyj się też z uważnością, a odnajdziesz wokół przedmioty, które zyskały drugie życie (upcycling). Plastiku w zasadzie tu nie znajdziesz (jedynie elementy konstrukcyjne, których nie dało sie zastąpić).

Twoja Przestrzeń to też wsparcie i pomoc innym. W sferze rozwoju i edukacji zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty, spotkania, wydarzenia. Weź udział. Zaproś innych.

Jeśli już teraz chcesz wiedzieć więcej, wyślij formularz zgłoszeniowy w komentarzu wpisując  Twoja Przestrzeń, lub użyj zakładki kontakt.

(w związku z obostrzeniami na czas pandemii miejsce to czeka na swój czas, w normalności)

Stylista Book Case

bookswapping

upcycling

no plastic zone